هیترهای سرامیکی صنعتی

این هیتر های سرامیکی در توانهای نامی متفاوت مناسب برای گرمایش فضاهای صنعتی، سوله ها، کارگاهها، تعمیرگاهها ، ویلاها ،بالکنها و تمامی فضاهای باز و نیمه باز می باشند. این هیترها دارای قابلیت نصب افقی، دیواری و مایل می باشد.

برای سالن های صنعتی با متراژ عرض های بالا ترکیب سیستم های گرمایش تابشی لوله ای و گرمایش تابشی سرامیکی بهترین گزینه می باشد. که به دلیل گرمایش بالا سطح هیتر سرامیکی پرتاب گرما تا فاصله 20 متری را داریم و در سالنهای صنعتی بزرگ بهترین پوشش دهی را می دهد.

هیتر سرامیکی گازی گرماسان با طراحی و ظاهری زیبا در 2 مدل GRC-COM و GRC-LUX در سایز متفاوت و دارای تنوع طراحی رنگ و با توان نامی و کیلو وات مناسب برای گرمایش فضاهای نیمه باز مانند: رستوران ها ، کافی شاپ ها ، فروشگاه ها ، نمایشگاه ها ، ویلا ، تراس و… می باشد.

هیتر های سرامیکی گرماسان دارای قابلیت نصب به صورت سقفی ، دیواری ، آویزی و پایه مخصوص قابل تنظیم زاویه می باشد. همچنین قابل استفاده با هر دو گاز شهری و کپسولی می باشد.

هیتر های سرامیکی گرماسان داری جرقه به صورت اتوماتیک و همچنین دارای قابلیت نصب ترموستات به صورت آپشنال می باشد.

هیترهای سرامیکی کوره ای گرماسان

کوره های تابشی سرامیکی گرماسان از نوع اتمسفریک می باشد. هیترهای اتمسفریک برخلاف هیترهای پرمیکس نیازی به فن ندارند. در این هیترها ترکیب گاز و هوا در فشار اتمسفریک می باشد و احتراق صورت گرفته روی سطح سرامیک دارای راندمان بالا و توان تشعشعی بسیار مناسب صورت میگیرد. دمای بالای سطح سرامیک (در حدود 700 تا 800 درجه سانتیگراد) موجب شده است تا این نوع هیتر برای بسیاری فرآیندهای سریع ، ایده آل باشد.

برخی از کاربردهای کوره تابشی سرامیکی گرماسان:
کوره رنگ استاتیک، کوره رنگ دینامیک، خشک کن سن، صنایع مواد غذایی، خشک کردن ورق استیل، پیش گرم لوله قبل از جوش، یخ زدایی، بهبود فرایند بویین پیچی و صدها کاربرد دیگر بسته به فرآیند شما

مهمترین مزایای استفاده از هیتر سرامیکی

  • کاهش 90% مصرف برق
  • کاهش 60%مصرف گاز
  • کاهش هزینه اولیه راه اندازی
  • عدم اشغال فضای کاری
  • گرمایش یکنواخت و سریع
  • راندمان و ایمنی بالای دستگاه
  • 3 سال گارانتی طلایی و 15 سال خدمات پس از فروش

مشخصات فنی